מה זה תקשור?  עם מי מתקשרים?    מהם מדריכים רוחניים? ועוד….

תקשור הוא כלי אנרגטי שמאפשר לנו ליצור קשר עם המדריכים הרוחניים שלנו. התקשור  פועל כמעין טלפתיה שבאמצעותה נוצר קשר על-חושי בין מספר הוויות מרוחקות זו מזו.

בעולם שסובב אותנו קיימות ישויות רבות, חלקן נראות  וחלקן נעלמות מהראיה הרגילה בשל היותן רוטטות בקצב אחר אשר אינו נראה לעין. בין אותן ישויות חסרות גוף פיזי, נמנים גם המדריכים הרוחניים שלנו.

הבסיס לתקשור הינו האמונה בגלגול הנשמות. האמונה שהנשמה שלנו מתארחת בגוף הפיזי על מנת לחוות שיעורים, לצמוח ולהתפתח. כשהגוף הפיזי מסיים את תפקידו הנשמה ממשיכה הלאה לגלגול הבא. נשמות שחוו גחגולים רבים, התפתחו וצברו נסיון רב יכולות לבחור להדריך נשמות צעירות יותר ולסייע להן בהתפחות שלהן. אותן נשמות מדריכות מסיעות לנשמות הצעירות גם בתקופה שבין הגלגולים, יחד הן בוחרות את השיעורים הצפויים, את הבחירות הנשמתיות, את אנשי המפתח שיחברו אלינו, את ההורים, השם ועוד. הנשמות המדריכות זמינות לנו בין הגלגולים, אבל לא רק. ניתן ליצור איתן קשר גם בזמן השהיה שלנו בעולם הגשמי. מתוקף היותן מודעות לבחירות שלנו, לשיעורים שלנו, ליעוד שלנו הן יכולות להאיר את דרכנו ולסיע לנו לחיות מתוך קלות והארה.

היכולת לתקשר היא לעיתים מולדת, אך ניתנת גם ללמידה תוך שילוב של רצון, אמונה ותירגול. בלי שילוב של רצון אמיתי לתקשר, אמונה בעצמנו ובקיומם של המדריכים ותירגול שיאפשר לנו להכנס למצב מדיטטיבי שבו המודע שלנו שקט, והתת מודע נכון לקבל.

על מנת שנחבור למדריכים שלנו, אותן ישויות אשר רוצות בטובתנו הגבוהה והנעלה עלינו להתנסות בתקשור באופן מסודר ומובנה. עלינו להגיע לתקשור מתוך מצב נקי וטהור, מתוך מקום של התעלות, על מנת שנוכל לחבור לאנרגיות האור ולא לאנרגיות "מתחזות" שמטתן להחליש אותנו.

בקורס "תמצית החיים" אנו מקבלים את התדר של ההתקשרות המוארת אחרי שעשינו עבודה עצמית, אחרי שלמדנו לחבור לשמחה הפנימית, לפוגג פחדים, אחרי שאיזנו את הצאקרות השונות, אחרי שהתנסנו בשליחה וקבלה של טיפולים אנרגטיים, חברנו להגשמה ולשפע. אחרי שעשינו עבודת נקיון פנימי, ניתן לחוות חיבור להדרכה הגבוהה שלנו על מנת לקבל מסרים מעצימים שיקלו עלינו את ההתנהלות.

תחשבו כמה פעמים אתם מבקשים עצה של מישהו בעל נסיון. מחפשים באינטרנט המלצות, או סיפורים כדי ללמוד מנסיונו של האחר. לפעמים העצה מועילה, לפעמים היא לא רלבנטית עבורכם. לפעמים אתם מבקשים עצה ממישהו חיצוני, אבל אותה עצה מגיעה מתוך עולם המושגים של השני, ולכן עלולה להזיק לכם ולא להועיל כי היא אינה תואמת את מסלול חייכם. לדוגמה – אישה שמתקשה בחיי הנישואים, משתפת חברה טובה שעברה קשיים דומים, אותה חברה רוצה לעזור באמצעות השלכה של מקרה חייה על חיי חברתה. אותה חברה בחרה בגירושים, וממליצה גם לאותה אישה. אבל, אולי עצה זו אינה נכונה עבור אותה אישה? אולי יש שיעור אחר בינה לבין בעלה שעליהם לפתור? אולי השיעור של החברה היה עמידה על שלה- התנתקות ממי שלא משרת אותה, ואילו השיעור של האישה הוא מציאת עמק השווה והתפשרות?
המדריכים הרוחניים שלנו הינם נשמות עתירות נסיון, על מנת להגיע לרמת מדריך עוברת אותן נשמות גלגולים חיים רבים, מתנסות באינספור חוויות, מתמירות ומשתדרגות ומגיעות לרמת אור כזו שהן מתקדמות לרמת מדריך.
אותם מדריכים מכירים אותנו עוד מהיותנו נשמות, יחד איתם אנו בוחרים את מסלול חיינו, את השיעור שעליהם נעבוד, את הקשיים שעליהם נתגבר בדרך לאותה התמרה. אותם מדריכים מכירים את הוויתנו מכל כיוון, והם רוצים רק את טובתנו הגבוהה ביותר. הם כמו הורים עבורנו, אולם אין בהם את אותו אגו ויש להם נסיון חיים עשיר שעומד לרשותנו בכל עת.

אותם מדריכים זמינים עבורנו, מבקשים הם את אותה התקשרות מוארת כדי לסייע לנו בבחירות הנכונות. לפעמים קשיים שאנו עוברים אינם מהותיים, אנו מתעכבים עליהם סתם מתוך עקשות, והכוונה מהמדריכים יכולה לפתור לנו את הסבך. לפעמים יש מהות בקושי, ויש  שיעור שעלינו לעבור כדי ללמוד משהו, וגם שם, עצה מהמדריכים חכולה לעזור ולעודד.

עלינו לזכור שאותם מדריכים רוצים את טובתנו, שמחים לעזור בכל בעיה, שאלה או תהיה שיש בה מהות. הם לא מתעיפים מאיתנו, הם לא עסוקים מדי, הם לא כועסים ומענישים. הם מלאי חמלה ואהבה.

כאשר אנו רוצים להתיעץ איתם אנחנו צריכים להתחבר לקול הפנימי ולשאול האם יש מהות בשאלה, האם היא אכן חשובה לנו או שבאה לענות על איזה חוסר שמני שיכול להתמלא ממקום אחר. ואם אכן אנחנו זקוקים לאותה הכוונה ישמחו להאיר את דרכנו ומחשבתנו בחוכמה עתיקה ובנתינה גדולה.

1.         לכל מדריך קיים "אופי" ייחודי התואם לאותה נשמה. ישנם מדריכים קשוחים, ישנם מעודדים יותר, המדריך      "משוחח" עם ה"מודרך" בדרך אשר הוסכמה על שניהם.

2.         אין מהות ב"שפת התקשור". לפעמים התקשורים מגיעים בשפה הגבוהה, לפעמים בשפה פשוט וקולחת.
כאשר אנו מתמקדים ב"גובה השפה" ולא במסר, אנו חוטאים למהות התקשור. מתמקדים בקנקן ולא במה שבו.

3.         הדרך לתקשור נבנית לאורך זמן – אנו מתבקשים להיות בידיעה, באמונה בחוסר השליטה ובהתמסרות. שחרור השליטה, האמונה בקיום ההדרכה התקשורת והמסרים, ויתור על הספקות הינם אתגרים ארציים. לא פשוט לוותר על קול ההגיון ולהתמסר לקול "דמיוני".
תנו לעצמכם  את מרחב הזמן, תנו לעצמכם את המקום לעלות ולרדת במפלס האמונה.

4.         המסרים יכולים לבוא כמילה, משפט, תמונה, חוויה, שיר ברדיו, ספר שנפל לידכם. שוב, אין מהות בדרך, אין מהות "לקנא" באחר ולרצות לתקשר באוו אופן. הדברים בנים בהדרגה. התמקדו במסר ולא באמצעי להעברתו.

5.         לפני התקשור הכנסו למצב של מדיטציה, מה שמרגיש לכם נכון על מנת לייצר סביבה טבעית לחיבור.
מי שמרגיש שנכון לו לעשות טכס שיעשה – נרות, קריסטלים, פרחים טריים, מוזיקה שקטה. הכל תפאורה על מנת להכין את עצמכם למצב של מדיטציה עמוקה. להעביר את המ  מגלי בטא לגל אלפא או תטא.

 

6.         כאשר הנכם מבקשים לקבל מסר, נשמו נשימות עמוקות והכנס למעין שקט פנימי, מתוך ראיית העל והרגש הגבוה שאלו את עצמכם האם יש מהות בשאלה. והיה וכן, התמקדו באזור העין השלישית והכתר. דמיינו את אותו צינור, ובקשו לעלות בו מעלה מעלה. בקשו לחבור אל ההדרכה הגבוהה ביותר שלכם אל ההדרכה המוארת לטובתכם הגבוהה והנעלה.

7.         כאשר הנכם מרגישים שטיפסתם למעלה, שאלו האם חברתם להדרכה הגבוהה ביותר שלכם. אם תשמעו או תרגישו שהתשובה חיובית שאלו את אותה שאלה.

8.         לפעמים התקשור מתחיל במעין "פטפוט" פנימי. לפעמים אתם בטוחים שאתם עונים לעצמכם. אל תפסיקו את קו המחשבה. תנו לאותו פטפוט להמשיך, לפעמים ההדרכה ממשיכה מנקודה מסוימת. אתם תלמדו להבחין מהיכן מתחיל התקשור, ואיפה פסקה דעתכם האישית.

9.         נסו טכניקות שונות וחיברו לדרך שלכם. נסו לשאול שאלה ולכתוב את התשובה בכתיבה אינטואיטיבית.
נסו להקליד את מה שעולה לכם בראש.
נסו לשאול שאלה במחשבה ולשמוע תשובה (בקול או במחשבה)
נסו לשאול שאלה לפני השינה ולקבל מסר בחלום. בקשו לקבל מסר מההדרכה הגבוהה והמוארת ולזכור אותו.
שימו דף ועט ליד המיטה וכתבו את החלום שקיבלתם ברגע שתתעוררו.
נסו לשאול שאלה ולראות את התשובה כמו תמונה או סרט.
לדוגמה – הנה שאלה שאפשר לשאול "אני מרגישה שאני לא רגועה, מה עלי לעשות כדי להפחית מתח?"
דוגמה לתשובות -
- "יש והיינו אומרים כי חבירה לטבע תאפשר לנשמתך את אותו מרגוע. פסעי יחפה על החול, הקשיבי לרחשי הים"
- "סעי לים, לכי יחפה על החול, תקשיבי לגלים"
-  עולה תמונה של ים בדמיון.
- שומעים קול דמיוני של רוח ים, והתודעה מקשרת את זה לים.
- עושים סדר בבית ומוצאים משהו שקשור לים: צדף, שמן שיזוף וכדומה.
- פותחים את האינטרנט ורואים תמונה של אנשים בים בעמוד החדשות.

יש המון דרכים להמחיש את המסר, עלינו להשאר קשובים וללמוד את הדרך הנכונה ביותר עבורנו.

10.       כל אחד רשאי , יכול ומסוגל לתקשר. זה לא מתת אל של יחידי סגולה.
הענין דומה לילד שקיבל אייפון  במתנה לגיל 13.
חלק מהילדים ידעו מיד להפעיל את המכשיר ואת כל הפונקציות מתוך חוש טכני מפותח.
חלק מהילדים ילמדו לאט לאט את כל הפונקציות שלו. חלק מהילדים יפחדו לקלקל ויבקשו עזרה והכוונה.
וחלק מהילדים יוותרו על כל הפונקציות המשוכללות ויסתפקו בSEND” ו END.

11.       על מנת להצליח לתקשר עלינו להיות ברגש גבוה. קשה לחבור לאור בזמן שאנו מרגישים חלשים או מדוכאים. במצב כזה בקשו מאחרים להעביר לכם את המסר, ובקשו מאחרים לאזן אתכם ולשלוח לכם טיפול.

12.       תקשור עבור אחרים –חברו להדרכה שלכם, דרך צינור התקשור. אחרי שהתחברתם בקשו מסר באמצעות שימוש בשורש נשמת האם לדוגמה "תמר בת שרית מבקשת מסר לגבי בריאותה, מדוע חווה כאבי בטן ומה עליה לעשות"
עליכם לחבור למהות שניצבת בשורש הענין וביחס לאותה מהות לשאול את ההדרכה ולבקש הכוונה.

בהצלחה! זכרו שהמפתח הוא תירגול ואמונה. המדריכים שלכם אוהבים אתכם מאוד ורוצים תמיד את טובתכם הגבוהה.

תקשורים נוספים ניתן למצוא תחת קטגורית "תקשורים" – http://hatmara.info/?cat=4

השאר תגובה

עליך להיות מחובר על מנת להגיב